Ashleigh & Burwood - Olejek Zapachowy - Black Cherry - Słodka Wiśnia
Ashleigh & Burwood - Olejek do Kominka - Black Cherry - Słodka Wiśnia Powiększ

Ashleigh & Burwood - Olejek Zapachowy - Black Cherry - Słodka Wiśnia

Apetyczny, bogaty zapach pięknej, dojrzałej wiśnia, dodatkowo podkręcony słodkimi aromatami malin i czerwonych jabłek z akcentem piżma. Zamknij oczy i przenieś się do upalnego ogrodu, gdzie na hamaku rozkoszować się będziesz tymi pysznymi owocami.

Nowy produkt

Uwaga: Ostatnie sztuki w magazynie!

14,90 zł brutto

Ashleigh & Burwood - Olejek Zapachowy - Black Cherry - Słodka Wiśnia

Apetyczny, bogaty zapach pięknej, dojrzałej wiśnia, dodatkowo podkręcony słodkimi aromatami malin i czerwonych jabłek z akcentem piżma. Zamknij oczy i przenieś się do upalnego ogrodu, gdzie na hamaku rozkoszować się będziesz tymi pysznymi owocami.

Pojemność: 12 ml
Olejek Ashleigh & Burwood to produkt najwyższej jakości, stworzony do stosowania m.in. w kominkach zapachowych. Olejki do kominków Ashleigh & Burwood idelanie sprawdzą się w każdym wnętrzu, wprowadzając do niego niepowtarzalny zapach. Olejek nie jest przeznaczony do stosowania w lampach zapachowych.
Firma Ashleigh & Burwood została założona w 1993 roku przez ojca i syna - Johna i Andrew Nettletonów, którzy rozpoczęli swoją działalność w domowej kuchni. Stworzyli firmę, która łączy w sobie najważniejsze dla nich rzeczy: rodzinę, zapach, jakość i kreatywność. Nazwa Ashleigh & Burwood podkreśla brytyjskie dziedzictwo firmy - imiona Ashleigh (Ashley) i Burwood, związane są z lokalną historią części Anglii, z której wywodzi się firma, a także z niedalekich posiadłości Ashley Park i Burwood Park.

ZapachWiosna/Lato
ZapachOwocowe
ZapachSłodkie
ZapachOrzeźwiające
ZapachJedzenie i napoje
RodzajOlejki Do Kominków