Porady, inspiracje, pomysły – to wszystko znajdziesz na naszym blogu! Specjalnie dla Ciebie dzielimy się naszą wiedzą na temat zapachu, naszymi pomysłami i radami. Daj się zainspirować i wybierz się razem z nami w podróż do Krainy Zapachu!

Relacja z Targów Home Decor 2017 w Poznaniu

Relacja z Targów Home Decor 2017 w Poznaniu

Targi Home Decor w Poznaniu to ekscytujący czas dla wszystkich miłośników wystroju wnętrz. Również świecomaniacy mają wtedy swoje małe święto. Targi odbyły się w dniach 14-17 marca i oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć!

Podczas targów odwiedziliśmy stoiska naszych partnerów – Yankee Candle, Kringle Candle i Woodwick. Każde stoisko było przepiękne (co zobaczycie na kolejnych zdjęciach) i inspirujące. Na każdym mieliśmy możliwość powąchania nowości, które pojawią się w sprzedaży w tym roku.

Kringle Candle

Kringle Candle

Największą popularnością na stoisku Kringle Candle cieszyła się nowa seria – Country Candle. Część zapachów można było już wcześniej powąchać, natomiast Targi były pierwszą możliwością powąchania całej kolekcji. Zapachy są bardzo różne – część powtarza się z Kringle Candle (jednak, mimo tych samych nazw i szaty graficznej czuć pewną różnicę, np. Frosted Cranberry Kringle Candle jest bardziej słodkawe, natomiast Frosted Cranberry Country Candle jest bardziej cierpkie), jest też sporo nowości, jak np. Peach Bellini, który wielu osobom bardzo przypadł do gustu, Life’s a Beach, czy Cilantro, Apple & Lime.

Kringle Candle

Woodwick

Woodwick

Woodwick nie tylko zaprezentował nowe zapachy, ale także nową formę świecy. Na razie w próbnej sprzedaży pojawią się świece Hearthwick Trilogy. Jest to z pewnością zaskakujące i ciekawe połączenie, nie tylko pięknego kształtu, ale też trzech różnych warstw wosku. Nowe zapachy, które pojawią się jesienią to Fig, Evergreen, Oudwood i Denim.

Woodwick

Ten ostatni wzbudził zdecydowanie największe zainteresowanie – zapach jeansu i piękny, kobaltowy kolor musiał przyciągać uwagę.

Woodwick

Yankee Candle

Yankee Candle

Na stoisku Yankee Candle największą popularnością cieszyły się nowe zapachy na ten rok. Praktycznie każdy kto pojawił się na stoisku, pierwsze kroki kierował do ekspozytora z nowymi kolekcjami. Zaprezentowano nowe kolekcje Q2, Q3 i Q4. Wszystkie były naprawdę ciekawe, jednak nam do gustu najbardziej przypadły dwa zapachy z kolekcji jesiennej. Nowym zapachom Yankee Candle poświęcimy jednak osobny post, który będziecie mogli przeczytać już niedługo.

Targi były wspaniałą okazją do powąchania nowych zapachów, a także do wymiany zdań na ich temat. Z niecierpliwością czekamy na nowe kolekcje, gdyż zapowiadają się naprawdę niesamowicie!

Skomentuj