Porady, inspiracje, pomysły – to wszystko znajdziesz na naszym blogu! Specjalnie dla Ciebie dzielimy się naszą wiedzą na temat zapachu, naszymi pomysłami i radami. Daj się zainspirować i wybierz się razem z nami w podróż do Krainy Zapachu!

Wosk sojowy - czy warto wypróbować?

Wosk sojowy - czy warto wypróbować?

Wosk sojowy - ostatnio coraz więcej mówi się o świecach z niego robionych.

Wiele osób zachwyca się możliwością używania ich do masażu, a także tym, że nie zawierają w sobie żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, są więc idealnym wyborem dla wegan. Faktycznie, warto przyjrzeć się świecom z wosku sojowego, szczególnie że na rynku pojawia się coraz więcej świec produkowanych w Polsce.

Świece wykonane z wosku sojowego są bezpieczne dla alergików, dzieci, czy nawet osób cierpiących na astmę. Podczas spalania nie wydzielają one szkodliwych substancji. Wosk sojowy spala się wolniej niż wosk parafinowy, przez co zapachem tych świec możemy się cieszyć dłużej, niż świec z parafiny o tej samej pojemności.

Dwie polskie marki świec z wosku sojowego, które można znaleźć w asortymencie Domowej Przystani to Lanaline oraz House of Glam. W ich ofercie znajdziemy znane nam zapachy, takie jak Lawenda, Cynamonowe Jabłko, czy Grzane Wino ale też wiele nowości:

Miracle, You Are!, Sweet Joyful Pink! czy Toskańska Skóra.

 House of Glam - Miracle, You Are! House of Glam - Sweet, Joyful Pink! Lanaline - Toskańska Skóra

                       Miracle, You Are!                                                Sweet Joyful Pink!                                    Toskańska Skóra.

Marka Lanaline posiada w swojej ofercie także woski, więc możemy je sobie przetestować przed zakupem pełnowymiarowej świecy.

Skomentuj