Porady, inspiracje, pomysły – to wszystko znajdziesz na naszym blogu! Specjalnie dla Ciebie dzielimy się naszą wiedzą na temat zapachu, naszymi pomysłami i radami. Daj się zainspirować i wybierz się razem z nami w podróż do Krainy Zapachu!

Relacja z Targów Home Decor 2018 w Poznaniu

Relacja z Targów Home Decor 2018 w Poznaniu

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 6-9 marca w Poznaniu odbyły się Targi Meble Polska i Home Decor. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć!

Większość czasu spędziliśmy w hali Home Decor, bo oczywiście to nas najbardziej interesuje. ;) Co tam na nas czekało? Prawdziwy raj dla miłośników urządzania wnętrz. Dziesiątki boxów z pięknymi dekoracjami do domu, mniejszym i większym wyposażeniem wnętrz, a także świece zapachowe. Specjalnie dla Was zrobiliśmy mnóstwo zdjęć!

Woodwick

Na pierwszy ogień Woodwick. Stoisko rzucało się w oczy bo znajdowało się zaraz naprzeciwko wejścia do hali Home Decor.

Jak zwykle stoisko Woodwick było bardzo ładne i wyglądało bardzo ekskluzywnie.

Zachwyciły nas ozdobne słoje z nowej kolekcji (szczególnie zapach Palm Leaf, który na razie w formie Petite Candles jest już dostępny w Domowej Przystani, a niedługo pojawi się także w woskach i słojach).

Mieliśmy okazję powąchać nowy zapach - White Teak. Jest to piękny, elegancki aromat który przywodzi na myśl zapach unoszący się w luksusowych butikach.

Kringle Candle

Kokosy i lody (dosłownie!) na rajskiej plaży to wszystko czekało na nas na stoisku Kringle Candle.


Oczywiście nasze kroki skierowaliśmy wprost do półki z nowościami, na której znaleźliśmy nowe zapachy na ten rok: Lemon Lavender, Fiji, Lavender Blueberry, Far Far Away, Tonka Bean & Vanilla, Crisp Apple & Sage, Autumn Amber, Clearwater Creek, Stardust, Rose All Day, Fig & Oak oraz Sugar Plum Poinsettia.

Które zapachy najbardziej przypadły nam do gustu? Fiji, Crisp Apple & Sage, Rose All Day i Stardust. Niestety Far, Far Away nie mogliśmy powąchać, ponieważ świeca była tylko pokazowa i znajdował się w niej inny zapach.

Yankee Candle

Nowości od Yankee Candle zapowiadają się wyjątkowo ekscytująco! Już niedługo pojawią się nowe zapachy na lato: Tropical Jungle, Misty Mountains, Warm Desert Wind i Coconut Beach.

Co w kolejnych miesiącach? Autumn Pearl to ciepły, otulający zapach, stworzony na jesienne wieczory. Pozostała część jesiennej kolekcji pozostaje tajemnicą. ;)

Znamy za to skład Q4, czyli zimowej kolekcji Yankee Candle. W jej skład wchodzą jak zwykle 4 zapachy: Winter Wonder, Icy Blue Spruce, Frosty Gingerbread oraz Glittering Star.

Nowością będą także świece z wosków roślinnych. Będą one w 3 rozmiarach. Jako jedyne z Yankee Candle będą one miały kilka knotów - średnie 3 knoty, duże 2, a małe standardowo 1.

Stoisko Yankee Candle było naprawdę piękne. Poniżej zobaczycie więcej zdjęć.

Bridgewater Candles

Odwiedziliśmy także stoisko Bridgewater. Jak zwykle byliśmy zachwyceni zapachami. Bardzo przypadły nam do gustu olejki zapachowe… ;)

Skomentuj