Porady, inspiracje, pomysły – to wszystko znajdziesz na naszym blogu! Specjalnie dla Ciebie dzielimy się naszą wiedzą na temat zapachu, naszymi pomysłami i radami. Daj się zainspirować i wybierz się razem z nami w podróż do Krainy Zapachu!

Relacja z targów Home Decor 2019 w Poznaniu

Relacja z targów Home Decor 2019 w Poznaniu

Jak co roku w marcu wybraliśmy się na Targi Home Decor w Poznaniu, by poznać nowe zapachy na nadchodzące miesiące. W tym roku odwiedziliśmy stoisku Grupy Zachodniej czyli dystrybutora dwóch marek, dostępnych w naszym sklepie: Yankee Candle i Woodwick.

Yankee Candle

Ostatnio Yankee Candle zasypuje nas nowościami i to nie zmieni się w najbliższym czasie. ;) W pierwszej kolejności spodziewać się możemy kolekcji letniej czyli drugiej odsłony Sunday Brunch. Znajdą się w niej trzy zapachy: Grilled Peaches & Vanilla (który skradł nasze serce ;)), White Strawberry Bellini oraz Honey Lavender Gelato. Zapachy idealnie sprawdzą się na ciepłe, letnie dni. Kolejnym zapachem, który pojawi się już niedługo jest Alfresco Afternoon.

Yankee Candle Sunday Branch

Yankee Candle Honey Lavender Gelato

Czego możemy się spodziewać w drugiej części roku? W Q3, czyli kolekcji jesiennej znajdą się jak zwykle 4 zapachy. Niestety na Targi w Poznaniu dojechały tylko trzy: Ciderhouse, Golden Chestnut oraz Dried Lavender & Oak. Każdy więc znajdzie zapach dla siebie: Ciderhouse spodoba się osobom lubiącym zapachy owocowe z korzennymi dodatkami, Golden Chestnut przypadnie do gustu wielbicielom typowych jesiennych kompozycji zapachowych, a z kolei miłośnikom kwiatowych, nieco perfumowanych zapachów do gustu przypadnie Dried Lavender & Oak.

Yankee Candle zapachy jesienne 2019

Co z zimą? Zima zapowiada się bardzo ciekawie. W kolekcji Yankee Candle Q4 2019 mamy oczywiście cztery zapachy. Candlelit Cabin, Evergreen Mist, After Sleeding oraz Pomegranate Gin Fizz to zapachy, których spodziewać się możemy w czwartym kwartale roku.

Yankee Candle zapachy zimowe 2019

Jeśli chcecie poznać szczegółowe opisy zapachów zapraszamy na bloga Pawła - Na Świeczniku.

Targi to nie tylko nowe zapachy ale też piękne ekspozycje. <3

Yankee Candle Zapach Roku 2019

Woodwick

Na targach zaprezentowane 4 nowości od Woodwicka: Rosewood, Palo Santo, Humidor i White Honey. Zapachy dostępne będą w późniejszych miesiącach roku.

Woodwick nowości 2019

Woodwick nowości 2019

Skomentuj