Porady, inspiracje, pomysły – to wszystko znajdziesz na naszym blogu! Specjalnie dla Ciebie dzielimy się naszą wiedzą na temat zapachu, naszymi pomysłami i radami. Daj się zainspirować i wybierz się razem z nami w podróż do Krainy Zapachu!

Dyfuzory zapachowe - czy sprawdzą się u Ciebie?

Dyfuzory zapachowe - czy sprawdzą się u Ciebie?

Dyfuzory zapachowe, znane też jako patyczki zapachowe wciąż zyskują na popularności.

Clem Goa Dyfuzory Zapachowe

Pracujesz w biurze, masz gabinet fryzjerski, kosmetyczny, lokal usługowy, a może chcesz po prostu, aby w Twoim domu piękny zapach unosił się przez cały czas? Jeśli choć jedna z wcześniej wymienionych możliwości pasuje, to jest to coś dla Ciebie.

Dlaczego właśnie dyfuzory zapachowe? Przede wszystkim jest to najlepsza alternatywa dla standardowej świecy ze względu na brak konieczności używania ognia. Dyfuzor jest bardzo bezpieczny podczas użycia, nie stwarza żadnego zagrożenia dla dziecka czy zwierzęcia (no chyba, że poleją się płynem - będą długo pięknie pachnieć ;)). Warto też zwrócić uwagę na minimalistyczny wygląd dyfuzora. Mamy pewność, że pasować będzie do każdego rodzaju wnętrza. Także jego użycie jest banalnie proste. Zestaw składa się ze szklanej karafki, drewnianych pałeczek oraz płynu zapachowego. Wystarczy połączyć te trzy części i już uzyskujemy piękny zapach. Pamiętajcie także, że zapach uwalniany jest cały czas, a jego trwałość sięga 3 miesięcy (a czasem nawet i dłużej)!  

Czym różnią się od siebie (oczywiście oprócz zapachu) dyfuzory Clem GOA? W ofercie Domowej Przystani mamy dla Ciebie kilka różnych karafek.

Clem GOA Bul

Karafka w kształcie kuli, w której mieści się 200 ml płynu.

Clem GOA Cocoon

Owalny kształt karafki, która mieści w sobie 250 ml płynu.

Clem GOA Cocoon

Clem GOA Divine

Najbardziej minimalistyczna karafka (z której bez problemu usuniesz naklejkę) w kształcie sześcianu. Mieści w sobie 20 ml płynu.

Clem Goa Divine

Clem GOA Origin

Karafka w kształcie kałamarza, w której mieści się 250 ml płynu.

Clem GOA 360st

Najbardziej ekstrawagancka karafka, mieszcząca w sobie 250 ml płynu. Dzięki wybrzuszonemu denku, chwieje się na boki, jednak nigdy nie przewraca.

Clem GOA 360st

Zapraszamy Cię na stronę sklepu, na której znajdziesz wiele różnych propozycji zapachowych. Wyboru możesz dokonać także w kwestii kształtu szklanej karafki oraz drewnianych pałeczek.  

My chcielibyśmy ułatwić Tobie wybór i podsunąć kilka zapachów w zależności od ich przeznaczenia. Do biura proponujemy delikatne, a zarazem bardzo przyjemne zapachy drzewne Palissandre & Acajou - Palisander i Mahoń Clem GOA oraz Lin Blanc – Biały Len Clem GOA.  

Jeśli chodzi o idealny zapach unoszący się w miejscach takich jak gabinet kosmetyczny, czy to fryzjerski oferujemy bukiet kwiatowy, który ma właściwości odświeżające i relaksujące. Jednym z nich jest Orchidee Creole – Kreolska Orchidea Clem GOA delikatnie zmysłowy zapach frezji z dodatkiem białych kwiatów i wanilii oraz Jardin Secret - Zaczarowany Ogród Clem GOA,w którym poczujesz nutę skórki brzoskwini, osmantusa i piżma.  

Clem GOA Divine

Dom każdemu kojarzy się z innym zapachem. Dlatego też wybór jest tu kwestią bardzo indywidualną. Jeśli jednak szukasz czegoś uniwersalnego proponujemy orzeźwiający Patchouli Cedrar – Paczuli z Cedrem Clem GOA. Dodatkowo dyfuzor ten ma wybrzuszone denko dzięki czemu obraca się i rozprasza aromat po całym pomieszczeniu. Następną propozycją jest Chypre Rouge Clem GOA elegancki zapach łączący bergamotkę, frezję i paczulę.

Marka Clem GOA ma w swojej ofercie również wkłady do dyfuzorów. Dzięki temu nie musimy za każdym razem kupować całego zestawu, tylko zdecydować się na pojedynczy wkład, do którego gratis dodajemy nowe patyczki. Wkłady zapachowe Clem GOA znajdziesz tutaj.

Skomentuj