Village Candle - Świeca Mała - Arctic Spring - Arktyczna Wiosna
Produkt niedostępny Village Candle - Świeca Mała - Arctic Spring - Arktyczna Wiosna Powiększ

Village Candle - Świeca Mała - Arctic Spring - Arktyczna Wiosna

Nuty zapachowe: lawenda, szałwia, sól morska
Wiosną słońce zaczyna robić się ostrzejsze. Aby uchwycić magię tego spokojnego okresu w roku i obietnicę zbliżającego się lata w zapachu Arctic Spring połączono lawendę - klasyczny zwiastun wiosny, z ziemistością szałwii i lekkością morskiej soli. 

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już dostepny

69,00 zł brutto

Village Candle - Świeca Mała - Arctic Spring - Arktyczna Wiosna

Nuty zapachowe: lawenda, szałwia, sól morska
Wiosną słońce zaczyna robić się ostrzejsze. Aby uchwycić magię tego spokojnego okresu w roku i obietnicę zbliżającego się lata w zapachu Arctic Spring połączono lawendę - klasyczny zwiastun wiosny, z ziemistością szałwii i lekkością morskiej soli. Świeży i aromatyczny zapach, idealny na późną zimę i początek wiosny. 

Czas palenia: 55h
Pojemność: 270g
Świece zapachowe Village Candle z kolekcji Metallic zostały stworzone z okazji 25cio lecia powstania marki. Kolekcja ta charakteryzuje się pięknymi, metalicznymi słoikami i niebanalnymi zapachami.
Village Candle to amerykańska firma produkująca świece zapachowe od 25 lat. Wykonane z najwyższej jakości wosku (parafina spożywcza), czystych olejków zapachowych i ekstraktów roślinnych z całego świata świece zapachowe Village Candle wprowadzą do Twojego domu piekny zapach, którym będziesz mógł się cieszyć długimi godzinami. Dzięki bawełniano - papierowemu knotowi, który został wykorzystany w świecach zapachowych Village Candle świeca nie dymi, i nie zostawia sadzy, wypalając się do samego końca.

ZapachWiosna/Lato
ZapachKwiatowe
ZapachŚwieże
ZapachPrzyprawy
RodzajSłoik mały

Customers who bought this product also bought: