Village Candle - Świeca Mała - Rain Blossom
Produkt niedostępny Village Candle - Świeca Mała - Rain Blossom Powiększ

Village Candle - Świeca Mała - Rain Blossom

Nuty zapachowe: jaśmin, puder, piżmo
W miarę, jak wiosna przemija, powietrze nabiera nowej, zmysłowej jakości. Zapach jaśminu unosi się i wypełnia wyobraźnię swoim uzależniającym zapachem. Nagradzany przez najbardziej zapalonych miłośników kwiatów, jaśmin Village Candle jest zmieszany z pudrowanymi nutami i świeżym piżmem.

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już dostepny

69,00 zł brutto

Village Candle - Świeca Mała - Rain Blossom

Nuty zapachowe: jaśmin, puder, piżmo
W miarę, jak wiosna przemija, powietrze nabiera nowej, zmysłowej jakości. Zapach jaśminu unosi się i wypełnia wyobraźnię swoim uzależniającym zapachem. Nagradzany przez najbardziej zapalonych miłośników kwiatów, jaśmin Village Candle jest zmieszany z pudrowanymi nutami i świeżym piżmem. Promienny i romantyczny - jak marzenie. 

Czas palenia: 55h
Pojemność: 270g
Ilość Knotów: 2
Świece zapachowe Village Candle z kolekcji Metallic zostały stworzone z okazji 25cio lecia powstania marki. Kolekcja ta charakteryzuje się pięknymi, metalicznymi słoikami i niebanalnymi zapachami.
Village Candle to amerykańska firma produkująca świece zapachowe od 25 lat. Wykonane z najwyższej jakości wosku (parafina spożywcza), czystych olejków zapachowych i ekstraktów roślinnych z całego świata świece zapachowe Village Candle wprowadzą do Twojego domu piękny zapach, którym będziesz mógł się cieszyć długimi godzinami. Dzięki bawełniano - papierowemu knotowi, który został wykorzystany w świecach zapachowych Village Candle świeca nie dymi, i nie zostawia sadzy, wypalając się do samego końca.

ZapachWiosna/Lato
ZapachPrzyprawy
ZapachKwiatowe
RodzajSłoik mały