Yankee Candle - Votive - Pink Dragon Fruit - Różowy Smoczy Owoc
Produkt niedostępny Pink Dragon Fruit - Różowy Smoczy Owoc (Votive) Powiększ

Świeca o zapachu smoczego owocu znanego też pod nazwami: różowy owoc, truskawkowa gruszka czy wreszcie pitaja. Jako ciekawostkę warto dodać, że pitaja jest owocem kaktusa i pierwotnie pochodzi z Meksyku i Ameryki Środkowej.  

YVPDF

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już dostepny

11,00 zł brutto

Yankee Candle - Pink Dragonfruit - Różowy Smoczy Owoc - Votive

Świeca o zapachu smoczego owocu znanego też pod nazwami: różowy owoc, truskawkowa gruszka czy wreszcie pitaja. Jako ciekawostkę warto dodać, że pitaja jest owocem kaktusa i pierwotnie pochodzi z Meksyku i Ameryki Środkowej.  

Ta świeca zapachowa ma słodki, egzotyczny zapach. Idealnie nadaje się dla wszystkich lubiących egzotyczne, tropikalne zapachy. Paląc tę świecę poczujesz się jak na egzotycznych wakacjach w odległych tropikach.

czas palenia: 15h
wysokość: 5cm

Votive jest idealnym rozwiązaniem do wypróbowania zapachu. Dobrze nadaje się także do niewielkich pomieszczeń. Votive należy palić w małym świeczniku.

Firma Yankee Candle produkcją świec zajmuje się od 1969 roku. Świece te wytwarzane są z wysoko oczyszczonej parafiny w Whately w Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. Przez lata asortyment firmy rozrastał się i obecnie Yankee Candle oferuje nie tylko świece, ale całą gamę produktów związaną z zapachem.

ZapachWiosna/Lato
ZapachOwocowe
ZapachOrzeźwiające
ZapachŚwieże
RodzajVotive