1. Jak szybko realizujecie zamówienia?

Zamówienia realizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty, zazwyczaj w tym samym lub następnym dniu roboczym. W przypadku większej liczby zamówień okres ten może się nieco wydłużyć. W zależności od tego jaki sposób dostawy wybrałeś zamówienie powinno być u Ciebie na następny dzień roboczy (w przypadku DHL), w ciągu dwóch dni roboczych (w przypadku kuriera Pocztex) lub w ciągu 2- 3 dni roboczych (w przypadku Orlen Paczki i Paczkomatu InPost) od momentu wydania paczki kurierowi.

  1. Czy mogę zapłacić przy odbiorze?

Tak, możesz zapłacić przy odbiorze, wybierając taką opcję w trakcie składania zamówienia. Płatność przy odbiorze jest możliwa w przypadku wybrania dostawy kurierem DHL lub kurierem Pocztex. Usługa płatności przy odbiorze jest dodatkowo płatna 5 zł.

  1. Jak mogę zapłacić za moje zamówienie?

Za zamówienie możesz zapłacić szybkimi przelewami internetowymi (Przelewy24), kartą płatniczą (Przelewy24), tradycyjnym przelewem lub przy odbiorze.

  1. Na jakie konto mam przelać pieniądze za zamówienie?

Pamiętaj o wpisaniu numeru zamówienia oraz swojego imienia i nazwiska w tytule przelewu.

Dane do przelewu:

Nr. Konta: 68 1910 1048 2668 7565 4876 0001

Nazwa Odbiorcy: Domowa Przystań Joanna Przystańska

  1. Ile kosztuje przesyłka?

Jeśli Twoje zamówienie przekroczy 150 zł, wyślemy je do Ciebie za darmo, zgodnie z wybraną przez Ciebie dostępną z darmowych metod!

Możesz odebrać swoje zamówienie osobiście w sklepie Domowa Przystań w Poznaniu przy ul. Staszica 5 w godzinach otwarcia sklepu.

Jeśli Twoje zamówienie nie przekroczyło 150 zł wszystko zależy od tego jaki sposób dostawy wybierzesz.

Kurier DHL (dostawa na następny dzień roboczy od momentu nadania przesyłki) – 15 zł brutto.

Kurier Pocztex (dostawa do dwóch dni roboczych od momentu nadania przesyłki) – 12 zł brutto.

W przypadku wybranie kuriera DHL lub Pocztex możesz zapłacić za swoje zamówienie przy odbiorze. Jest wtedy naliczana dodatkowa opłata w wysokości 5 zł (dotyczy również darmowej dostawy).

Orlen Paczka (odbiór przesyłki w wybranym punkcie Orlen Paczki – 1-2 dni robocze od momentu nadania przesyłki) – 9 zł brutto

Paczkomaty InPost (odbiór przesyłki w wybranym Paczkomacie InPost – 1-2 dni robocze od momentu nadania przesyłki) – 11 zł brutto

UWAGA: Pamiętaj, że na odbiór paczki w punkcie Orlen Paczki masz 3 dni od momentu, w którym paczka znajdzie się w kiosku (dostaniesz SMSa z informacją), W przypadku Paczkomatów InPost na odbiór masz 48h od momentu, w którym paczka znajdzie się w Paczkomacie (dostaniesz SMSa z informacją).