Zwroty i reklamacje

1. Chcę zwrócić towar. Jak mogę to zrobić?

W Domowej Przystani masz aż 30 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny! Jeśli chcesz zwrócić towar wypełnij Oświadczenie odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (pobierz) i odeślij do nas wraz z towarem na adres:

Domowa Przystań

Ul. Perzycka 77A

60-182 Poznań.

2. W moim zamówieniu brakuje towaru. Co zrobić?

Jeśli w momencie odbioru paczki nosi ona znamiona uszkodzenia np. zerwanie taśmy, itd. koniecznie zgłoś to kurierowi i wypełnij z nim protokół szkody. Jeśli po otwarciu paczki, zorientujesz się że w Twoim zamówieniu brakuje części zamówienia, zgłoś to do nas pisząc maila na kontakt@domowaprzystan.com lub skorzystaj z formularza dostępnego w zakładce "Kontakt z nami". Nie zapomnij podać numeru zamówienia.

3. Towar, który zamówiłem jest uszkodzony. Co zrobić?

Jeśli w momencie odbioru paczki nosi ona znamiona uszkodzenia np. zerwanie taśmy, mocne wgniecenia, itd. koniecznie zgłoś to kurierowi i wypełnij z nim protokół szkody. Poinformuj nas o tym, dzwoniąc do nas na numer telefonu: 728 946 373, lub wysyłając maila na kontakt@domowaprzystan.com. Jeśli po otwarciu przesyłki okaże się, że towar jest uszkodzony, zgłoś reklamację, wysyłając maila na adres kontakt@domowaprzystan.com, a następnie postępuj zgodnie z procedurą reklamacji opisaną w Regulaminie.