Village Candle - Świeca Duża - Arctic Spring - Arktyczna Wiosna
Produkt niedostępny Village Candle - Świeca Duża - Arctic Spring - Arktyczna Wiosna Powiększ

Village Candle - Świeca Duża - Arctic Spring - Arktyczna Wiosna

Nuty zapachowe: lawenda, szałwia, sól morska
Wiosną słońce zaczyna robić się ostrzejsze. Aby uchwycić magię tego spokojnego okresu w roku i obietnicę zbliżającego się lata w zapachu Arctic Spring połączono lawendę - klasyczny zwiastun wiosny, z ziemistością szałwii i lekkością morskiej soli. 

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już dostepny

109,00 zł brutto

Village Candle - Świeca Duża - Arctic Spring - Arktyczna Wiosna

Nuty zapachowe: lawenda, szałwia, sól morska
Wiosną słońce zaczyna robić się ostrzejsze. Aby uchwycić magię tego spokojnego okresu w roku i obietnicę zbliżającego się lata w zapachu Arctic Spring połączono lawendę - klasyczny zwiastun wiosny, z ziemistością szałwii i lekkością morskiej soli. Świeży i aromatyczny zapach, idealny na późną zimę i początek wiosny.

Świeca ta pochodzi z limitowanej kolekcji Metallic, stworzonej na 25lecie marki Village Candle.

Czas palenia: 170h
Pojemność: 645g
Świece zapachowe Village Candle z kolekcji Metallic zostały stworzone z okazji 25cio lecia powstania marki. Kolekcja ta charakteryzuje się pięknymi, metalicznymi słoikami i niebanalnymi zapachami.
Village Candle to amerykańska firma produkująca świece zapachowe od 25 lat. Wykonane z najwyższej jakości wosku (parafina spożywcza), czystych olejków zapachowych i ekstraktów roślinnych z całego świata świece zapachowe Village Candle wprowadzą do Twojego domu piekny zapach, którym będziesz mógł się cieszyć długimi godzinami. Dzięki bawełniano - papierowemu knotowi, który został wykorzystany w świecach zapachowych Village Candle świeca nie dymi, i nie zostawia sadzy, wypalając się do samego końca.

ZapachWiosna/Lato
ZapachŚwieże
ZapachKwiatowe
ZapachPrzyprawy
RodzajSłoik duży