Village Candle - Świeca Duża - Tropical Gateway - Ucieczka w Tropiki
Produkt niedostępny Village Candle - Świeca Duża - Tropical Gateway - Ucieczka w Tropiki Powiększ

Village Candle - Świeca Duża - Tropical Gateway - Ucieczka w Tropiki

Nuty zapachowe: ananas i mleko kokosowe.
Czasami najlepszym sposobem, aby przejść przez ciężki tydzień pracy jest oddanie się marzeniom o egzotycznych wyspach, pina coladach i gorącym piasku, przesypującym się pomiędzy palcami. Ten tropikalny zapach sprawi, że każdy dzień będzie przypomnieniem o Twoim wypoczynku.

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już dostepny

89,00 zł brutto

Village Candle - Świeca Duża - Tropical Gateway - Ucieczka w Tropiki

Nuty zapachowe: ananas i mleko kokosowe.
Czasami najlepszym sposobem, aby przejść przez ciężki tydzień pracy jest oddanie się marzeniom o egzotycznych wyspach, pina coladach i gorącym piasku, przesypującym się pomiędzy palcami. Ten tropikalny zapach, z nutami zmiażdżonego ananasa i słodkiego mleka kokosowego sprawi, że każdy dzień tygodnia będzie słodkim przypomnieniem o Twoim ulubionym wypoczynku.

Czas palenia: 170h
Pojemność: 645g
Ilość Knotów: 2
Village Candle to amerykańska firma produkująca świece zapachowe od 25 lat. Wykonane z najwyższej jakości wosku (parafina spożywcza), czystych olejków zapachowych i ekstraktów roślinnych z całego świata świece zapachowe Village Candle wprowadzą do Twojego domu piękny zapach, którym będziesz mógł się cieszyć długimi godzinami. Dzięki bawełniano - papierowemu knotowi, który został wykorzystany w świecach zapachowych Village Candle świeca nie dymi, i nie zostawia sadzy, wypalając się do samego końca.

ZapachWiosna/Lato
ZapachOwocowe
ZapachŚwieże
ZapachOrzeźwiające
ZapachJedzenie i napoje
RodzajSłoik duży

Customers who bought this product also bought: